Charytatywny Automat Vedingowy

Vending charytatywny to kolejna koncepcja, która pokazuje moc branży vendingowej i kolejne możliwości oraz zastosowania. Tym razem nie tylko dla biznesu, lecz …w celu niesienia pomocy innym.

Ten nietypowy automat sprzedający pracuje już w Hispanii, niedaleko Madrytu – przy kościele jako element działalności charytatywnej. Przy pomocy tej maszyny nie robimy jednak tradycyjnego zakupu, lecz możemy kupić różne produkty spożywcze, które otrzymają potrzebujący. Koncepcja oraz inicjatywa powstała w związku z tym, że hiszpańskie banki żywności notują coraz większą liczbę zgłoszeń o pomoc.

W ten sposób vending przyczynia się również do zmieniania naszego świata na lepsze. Automat oferuje menu, na które składają się 24 różne produkty spożywcze, jak na przykład mleko, jaja, cukier czy też ryż. Automat nie wydaje fizycznego produktu, jaki zakupiliśmy, lecz jedynie potwierdzenie dokonania zakupu. Natomiast produkt fizycznie wędruje do potrzebujących. W ten sposób lokalna społeczność może pomagać innym w zupełnie inny i nowatorski sposób, co z pewnością zwiększy liczbę dotacji dla osób uboższych.


vending charytatywny

Otagowany , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>