Polskie Targi Vendingowe

Targi Vendingowe to ważne wydarzenie w branży i największe w Polsce. Dlatego uczestnictwo w tej imprezie jest wręcz obowiązkowe dla każdej osoby, która posiada swoją firmę lub zamierza rozpocząć działalność vendingową.

Organizatorem Targów Vendingowych VENDING POLAND w naszym kraju jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu – PSV, którego funkcjonowanie skupia się na działaniu na rzecz branży vendingowej i skupia wokół siebie podmioty z nią związane.

Targi odbywają się raz na dwa lata. Impreza jest świetną okazją do

pogłębienia wiedzy o tym biznesie, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Uczestnictwo w wydarzeniu to również sposobność poznania najnowszych trendów jakie pojawiają się w branży vendingowej, dostępne rozwiązania technologiczne i nowe możliwości z tym związane – nie tylko w kwestii samych automatów sprzedających, ale także w zakresie asortymentu.

Wystawcy, którzy prezentują swoją ofertę na targach vendingowych to przedsiębiorcy działający we wszystkich obszarach tej branży. Spotkamy tutaj przedstawicieli wszystkich sektorów – producentów automatów vendingowych, producentów systemów płatności, czytników kart, akceptorów banknotów, wrzutników monet lub innych rozwiązań, spotkamy także pionierów, którzy promują zupełnie nowe rozwiązania. Wśród wystawców są także handlowcy, hurtownicy, dostawcy różnorodnych produktów dla vendingu oraz sami operatorzy automatów sprzedających. Zatem jest to świetna okoliczność i sposobność nawiązania współpracy i pozyskania cennych kontaktów.

Cennik
Ile kosztuje uczestnictwo w targach vendingowych VENDING POLAND?

Dla wystawców obowiązują ceny od 350 zł do 450 zł za 1 metr kwadratowy w przypadku powierzchni bez zabudowy. W przypadku korzystania z powierzchni wyposażonej w zabudowę standardową koszt 1 metra kwadratowego wynosi od 450 do 550 złotych. Natomiast w przypadku rezerwacji powierzchni minimum 15 metrów kwadratowych obowiązuje opłata rejestracyjna w wysokości 2000 złotych.

Otagowany , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>